Álláslehetőségek

Karrier a BWT-nél

Offene Stellen bei BWT Schriesheim Offene Stellen bei BWT Schriesheim

BWT HUNGÁRIA KFT.

A BWT Hungária Kft. legfontosabb értékei: stabilitás, tapasztalat és minőség. Olyan vízkezelő berendezéseket fejlesztünk, gyártunk és forgalmazunk, amelyek nemcsak a korszerű rendszereket védik meg, hanem környezetbarát és gazdaságos technológiák is.

online marketing specialista

Szer­viz­tech­nikus (Pest vármegye)

Feladatok:
  • háztar­tási vízke­zelő beren­de­zések hely­színi karban­tar­tása, hiba­ja­ví­tása
  • alkat­rész­igé­nyek megha­tá­ro­zása
  • az elvég­zett munka hely­színi doku­men­tá­lása
  • termék­pa­letta kiaján­lása ügyfe­leknek

Elvá­rások:
  • közép­fokú műszaki végzettség és/vagy gyakor­lati tapasz­talat
  • kiváló műszaki és manu­ális készség
  • rend­szer­szem­lélet
  • ügyfél­köz­pontú gondol­kodás
  • jó kommu­ni­ká­ciós és prob­lé­ma­meg­oldó képesség
  • ambíció a folya­matos tanu­lásra, új tech­no­ló­giák megis­me­ré­sére
  • érvé­nyes B kate­gó­riás vezetői enge­dély és veze­tési tapasz­talat
Előnyt jelent:
  • angol nyelv­tudás

Amit kíná­lunk:

  • verseny­képes bérezés
  • stabil, biztos válla­lati háttér, össze­tartó csapatok, alacsony fluk­tu­áció
  • nemzet­közi tudás és tapasz­talat, folya­matos inno­váció
  • beta­nu­lási program
  • rend­szeres termék és műszaki tréningek
  • állandó munka­rend
  • dolgozói kedvez­mé­nyek vízke­zelő beren­de­zé­se­inkre
Foglal­koz­ta­tási felté­telek:
  • teljes munkaidő, fix munka­rend: hétfő-csütörtök 8:00-17:00-ig, pénteken 8:00-14:30-ig
  • munka­végzés helye: Pest vármegye

Jelent­kezés módja

Várjuk a jelent­ke­zé­seket a [email protected] email címre, fény­képes, magyar nyelvű szakmai önélet­rajz csato­lá­sával és a fize­tési igény megje­lö­lé­sével.

miért jó a bwt-nél dolgozni?

Munkatársainkat abban támogatjuk, hogy kihasználhassák egyedi adottságaikat, fejleszthessék tehetségüket, kreativitásukat és megvalósíthassák törekvéseiket.

Olyan ösztönző munkahelyi környezetet nyújtunk, amely elősegíti a Munkatársaink szakmai és személyes fejlődését. Szervezeti felépítésünk biztosítja minden dolgozónk számára a fejlődési lehetőséget és lehetővé teszi számukra, hogy szakmai ismereteikre támaszkodva megbirkózzanak a bonyolult technológiák és feladatok folytán felmerülő kihívásokkal.

a BWT küldetése

A víz életelixír és korlátozottan rendelkezésre álló természeti erőforrás is. Küldetésünk, hogy minden ember számára megteremtsük azt a lehetőséget, hogy bármerre is járjon, műanyag palackos vizek vásárlása nélkül minőségi és biztonságos szűrt vízhez juthasson.

A BWT csoport Európa meghatározó víztechnológiai cégcsoportja.

Innovatív és gyakran forradalmi víztechnológiai (vízkezelő, víztisztító) megoldásokat nyújtunk a vízminőséggel kapcsolatos problémákra.

Bottle Free Zone Bottle Free Zone

Mindennapok a BWT-nél

HR image
HR image

be the change!

Csatlakozz a BWT csapatához és segíts megmenteni a "kék bolygót"!

Visit your local website

Stay on this website